ZŠ a MŠ Bozkov

S čím Vám můžeme pomoci?

Vítejte na oficiálních stránkách základní a mateřské školy v Bozkově

Mateřská škola

Mateřská škola v Bozkově je jednotřídní MŠ s celodenním provozem (6,30 - 16,00 hodin).

Předškolní vzdělávání se organizuje pro děti vě věku od 2 do zpravidla 6 let (dítě mladší 3 let nemá na přijetí do mateřské školy právní nárok). Od počátku školního roku, který následuje po dni, kdy dítě dosáhne pátého roku věku, do zahájení povinné školní docházky dítěte, je předškolní vzdělávání povinné.

Třída mateřské školy se naplňuje zpravidla do počtu 24 dětí.

Školní vzdělávací program (ŠVP) má název ,,Čtvero ročních období, aneb Jaro, Léto, Podzim, Zima.“ Kromě úkolů v ŠVP na čtyři roční období nabízí MŠ i další aktivity: kurz plavání v Jilemnici, vánoční a velikonoční dílny na obci, logopedickou prevenci. Během školního roku děti chodí na poznávací výlety do okolí obce, pořádají se exkurze, besídky, návštěvy divadel, popř. i kina.

Škola je zrekonstruovaná. Je zbudovaná funkční zahrada. Máme nové šatny, nábytek v herně, třídě a jídelně MŠ. Hračky a učební pomůcky jsou stále obměňovány. Prostředí je útulně a příjemně zařízeno.

Mateřská škola

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Dnes je 18.4.2024

Svátek má Valérie

Státní svátky a významné dny na dnešek:

• Mezinárodní den ochrany památek a historických sídel

Březen - za kamna vlezem, duben - ještě tam budem.

Ženská chuť, panská láska a dubnové počasí vždy nestálé bývá.